Оздоровчі чани.

Оздоровчий туризм успішно розвивається, люди усвідомлюють  користь від різноманітних рекреаційних процедур. Лікувальні курорти України пропонують безліч послуг з покращення роботи організму, варто лише обрати ті процедури, що підходять саме Вам та Вашим близьким.

Nester-House є одним з небагатьох місць в Україні де варять Чани. Вигідне місце розташування на озері Світязь дає можливість використовувати лікувальні світязькі грязі. Сам чан – це котел розміром 1х1,5м, що вміщує 2 тонни води. Розміри чана  дозволяють паритися декільком людям одночасно, тому цей відпочинок сміливо можна назвати сімейним.

Ця процедура є оздоровчо-лікувальною, так як в чан додають аромамасла та спеціальні трави —  і це все під відкритим небом. Температура в такій лікувальній ванні коливається в межах 36-40°. Людина добре прогрівається, посидівши 15 хвилин в чані, далі йде процедура охолодження.

Після декількох заходів (прогрітись у чані – потім охолодитись в ставку) – з’явиться відчуття, ніби Ваші м’язи і кості замінили на нові, молодші. Тіло починає дихати здоров’ям, а нервова система заспокоюється. Гаряча  вода з травами та мінералами лікує проблеми опорно-рухового апарату, а контрастна холодна вода запускає приховані механізми омолоджування.