Щорічна відпустка, крім відпочинку для всього організму, приносить з собою часом ще й серйозні матеріальні витрати, які доводиться компенсувати весь наступний рік. Однак, люди звикли до подібних незручностей, і збирають гроші, щоб спустити їх всього за пару тижнів.

Існує варіант, що дозволяє вам чудово відпочити, але в той самий час ще і заощадити! Йдеться про відпочинок на озері Світязь. Це чудове місце приймає всіх бажаючих, не звертаючи уваги на їх матеріальне становище. Як так? Дуже просто. Не дивлячись на зростаючу популярність курортної зони навколо озера, ціни залишаються на рівні 2015-х років.

Ви будете приємно здивовані тим, що оренда кімнати в будинку, або оренда цілого котеджу, обійдуться вам у декілька разів дешевше, ніж на морі! А що говорити про такі улюблені усіма на відпочинку речі, як копчена риба, шашлик, місцева кухня? Все коштує копійки! Не вірите? Пошукайте в мережі відгуки людей, які нещодавно приїхали зі Світязя, вони напевно розкажуть реальну ситуацію.

Дешевизна жодним чином не позначається на якості та сервісі. У більшості номерів встановлено кондиціонери й телевізори, є приватні ставки, де можна ловити рибу, і її тут же вам приготують на мангалі, й інші радощі сучасного курортного життя. Купувати продукти ви зможете як в магазинах із звичайними цінами, так і на ринку, куди місцеві приносять все з грядок. Повірте, що більш бюджетного і цікавого варіанту, ніж відпочинок на Світязі, просто не існує!