Шацький природний парк знаходиться під постійним наглядом і контролем, і значить, тут просто зобов’язані водитися гриби та ягоди. Так воно і є насправді! Це справжній рай для любителів прогулятися по лісу з кошиком в руках. Ви навіть не можете собі уявити, скільки всього смачного і цікавого можна знайти. Головне – намагайтеся тримати на увазі берегову лінію, щоб не заблукати.

У сезон грибів відпочинок на Світязі тільки починається, відповідно і людей не надто багато, що вам тільки на руку. Ви зможете чудово провести час, засмагнути і покупатися, а до того ж прямо на місці насушити мішок – другий білих або красноголовців. Ну а в самий розпал літа, починаючи з липня і закінчуючи серпнем, у вас є можливість всього за годину прогулянки зібрати цілий пакет чорниці!

Неможливо недооцінити її користь, особливо якщо ягоди зросли в натуральних умовах екологічно чистої зони. Навіть якщо вам ніколи не доводилося займатися збиранням, але ви хотіли б спробувати свої сили, зверніться до власників орендованого житла або в адміністрацію бази відпочинку. Вам напевно підкажуть чудові напрямки та місця.

Ну а восени ви зможете поласувати брусницею і журавлиною, бо болотяних місцин тут достатньо. Таке проведення часу буде вкрай корисним і захоплюючим, так що не полінуйтеся й виділіть під нього хоча б один день!

Що може бути кращим на вечерю, ніж сковорода смажених грибів, які ви зібрали власноруч кілька годин тому?