Дуже часто поїздка на моря на власному автомобілі приносить в т.ч. й неприємності. Власники пансіонатів і котеджів не дозволяють паркувати транспортний засіб у дворі, а стоянку годі й шукати днем з вогнем. Доводиться кидати свою “ластівку” прямо на вулиці, і постійно за неї переживати. Тому багатьох хвилює, чи не повториться ситуація на Світязі?

Ні, не повториться, і ви отримаєте масу позитивних моментів від такого відпочинку. По-перше,  поруч із котеджними селищами й будинками відпочинку діє відразу кілька платних стоянок. Так, вам доведеться витратити деяку суму грошей, зате з вашою машиною гарантовано нічого не трапиться! По-друге, більшість приватників в процесі зведення будиночків для гостей врахували той фактор, що на відпочинок на озері Світязь люди будуть їхати і з сусідніх областей та міст, природно, що на своїх машинах. Тому вони без проблем надають можливість паркування у дворах. Ви можете безпосередньо при бронюванні житла обговорити даний нюанс, і вам нададуть всю необхідну інформацію.

Так чи варто брати з собою машину, чи ж краще добиратися маршрутними таксі та автобусами? Однозначно варто! Ви зможете відвідати всі місцеві визначні пам’ятки, заїхати в неймовірно красиве й багате на старовинні споруди місто Луцьк, а то й взагалі заскочите в Білорусію! Власний автомобіль знімає масу обмежень і надає величезний вибір цікавих способів провести час. Ну а на Світязі знайдеться все, щоб ви не зазнали незручностей.