Шацькі озера заховалися в лісах неподалік від західного кордону України. Але тут не зовсім вже дикі місця: транспортне сполучення доволі добре справляється зі своїм головним завданням: доставляти нових гостей для відпочинку на Світязі, й забирати тих, хто вже набрався тут сил та бадьорості на наступний рік.

Ми б радили доїжджати до Світязя від міста Ковель. Обирайте будь-який спосіб дістатися з дому до Ковеля – автовокзал та залізничний вокзал у Ковелі знаходяться поруч. Відстань від Ковеля до Світязя – близько 90 км. Щопівгодини на Світязь від автовокзалу йдуть автобуси та маршрутні таксі. Приватний транспорт теж довезе вас на відпочинок із комфортом. Телефони автовокзалу в Ковелі: (3352) 5-03-76, 5-04-95.

Також можна їхати на Світязь із міст Луцьк та Володимир-Волинський. Із Луцького автовокзалу регулярно відправляються на Світязь автобуси та маршрутні таксі. Відстань між Луцьком та Світязем – близько 160 км. Телефон автовокзалу в Луцьку (03322) 4-11-67. Приватники теж не дрімають: таксі з більшим комфортом, ніж громадський транспорт, готові доставити вас на відпочинок.

Володимир-Волинський та Світязь розділяють 90 км. Телефон автостанції у Володимирі-Волинському: (3342) 2-08-10. Через Володимир-Волинський транзитом проїжджають великі автобуси Луцьк-Світязь, Львів-Світязь та інші. Є й прямі автобуси. Також від автостанції регулярно відправляються маршрутні таксі на Світязь. Автомобільний рух між Володимиром-Волинським та Світязем доволі жвавий, адже між ними пролягає відома автотраса Р-15.

Якщо ви їдете на відпочинок на Світязі без автомобіля вперше – не бійтеся проблем із транспортом, їх немає. Вам залишається тільки обрати найбільш зручний маршрут. Гарного вам відпочинку на Світязі!