Вирушаючи на відпочинок, багато людей навіть не уявляють, чим вони харчуватимуться. Так в чому проблема, якщо скрізь присутня величезна кількість кафе, ресторанів, кіосків з фаст-фудом і звичайних магазинів? Озеро Світязь не є виключенням з правил. Однак ви можете додати в своє життя трохи екзотики!

Раз вже ми приїхали у Волинську область, то чому б і не спробувати місцеві страви?

У першу чергу, це відомі на весь світ крученики. Ніжні м’ясні відбивні, згорнуті в трубочку з різноманітною начинкою, нікого не залишать байдужими. Взагалі, більша частина меню складається з м’яса, і ми вкрай рекомендуємо спробувати все!

Але який відпочинок на Світязі без вугра? Ця дивовижна риба водиться в місцевих водоймах, хоча приїжджим рибалкам вдається зловити її так рідко. Зате в кафе і ресторанах ви без проблем знайдете вугра в сметані, а на пляжі в кіосках він продається вже в копченому вигляді. До слова, тут же ви знайдете і карасів, коропів, судака і т.д. Дегустувати просто обов’язково, інакше навіщо тоді взагалі кудись їхати? Можна було сидіти вдома і розігрівати в мікрохвильовці напівфабрикат.

Дуже багато уваги буде приділено їжі з багаття. Шашлики, реберця, риба – все це буде споживатися у величезних кількостях. Місцеві приправи зроблять начебто звичні страви оригінальними і незнайомими. Вам же потрібно лише розстебнути ремінь на штанах і насолоджуватися життям. Так само роздолля для рибалок, адже, погодьтеся – немає нічого кращого, ніж увечері приготувати в барбекю свій денний улов!