Багато людей люблять відпочивати не в комфортабельних номерах готелів, а на лоні природи, в звичайних наметах. Погодьтеся, в цьому є своя романтика, так само як і в приготуванні їжі на багатті замість газової плити. Озеро Світязь з радістю надає вам таку можливість.

Фактично, у вас на вибір є два варіанти. Перший – відправитися з великою компанією в місцеві ліси, щоб розбити власне наметове містечко. Для цього потрібно буде домовитися з інспекторами по прибуттю на місце, щоб вони не забороняли валити сухостій і палити вогнища. Далі ж усе залежить лише від вашої організованості.

Обов’язковою умовою є наявність дизельного генератора для забезпечення зарядки мобільних телефонів, фотоапаратів і ноутбуків. Такий відпочинок на Світязі досить яскравий і дуже цікавий, адже навколо ні душі, крім тих людей з якими ви приїхали. Однак слід вгадати з погодою, адже Волинь може надати сюрприз у вигляді тижневих злив.

Другий варіант – трохи більш цивілізований. У районі мілини, приватного сектору та баз відпочинку є вже організовані наметові містечка. Тут ви зможете придбати дрова, отримати у власне розпорядження подовжувач з розеткою, і будете перебувати в безпосередній близькості від цивілізації. Це означає, що поруч будуть магазини, кваліфікована медична допомога і охорона правопорядку.

Вибирати лише вам самим, тут жодних порад давати не має сенсу. Адже комусь якраз хочеться самотності, інші ж змушені робити ставку на безпеку через дітей.