Маєток - Nester-House

Середина липня: відпочинок на Світязі 2015 у маєтку Nester-House у самім розпалі! На Світязі зараз дуже добре. Відносно прохолодне літо нарешті змінили спекотні дні. Відпочинок біля озера став особливо комфортним. Сонце добре прогріло мілку прибережну зону, де із задоволенням хлюпаються як дітлахи, так і дорослі. Відпочинок з дітьми на Світязі став особливо приємним та корисним: батьки з задоволенням спостерігають, як діти набираються здоров’я та сил просто на очах. Купання у цілющій світязькій воді дуже корисні для здоров’я, а у таку спекотну погоду, як зараз, ще й особливо приємні.

Риболовля на Світязі у липні теж набула особливих барв. Щука й короп у цьому сезоні поза конкуренцією. І звісно, багато риболовів ще не розпрощалися із мрією впіймати у Світязі вугра! Риболовля на Світязі – це щось особливе, радимо спробувати всім. Навіть якщо у Вас нема спорядження для риболовлі, у маєтку Nester-House Вас забезпечать всім необхідним включно з наживкою. “Лайт-версія” риболовлі на Світязі доступна навіть дітям: рибалка на ставку маєтку. Навіть самий юний риболов тут без особливого ризику може впіймати свою здобич, щоб пишатися нею!

У липні на Світязі гарячі дні й теплі ночі, мальовничі світанки й заходи Сонця. Споглядати цю красу – чудова профілактика для наших нервів, стомлених актуальними новинами. Відпочинок на Світязі гарантовано наповнить вас життєвими силами й достатньою енергією, щоби весь наступний рік бути у формі.

Головне, що хочемо вам сказати: приєднуйтесь до нас у сезоні 2015! Світязь прекрасний у будь-яку погоду, але саме зараз ви отримаєте найбільше задоволення. Сподіваємось, тепла сонячна погода тішитиме вас аж до самого кінця серпня. А все решта, необхідне для комфортного відпочинку, забезпечить вам маєток Nester-House.