Втомившись від проведення часу на пляжі, купання в ідеально чистій і просоченої гліцерином воді, ви напевно захочете чогось більшого. І відпочинок на Світязі в змозі дати вам це! До ваших послуг безліч розваг, вам  залишиться тільки вибрати щось до вподоби.

Однією з найбільш популярних пропозицій є велораллі по Шацькому природному парку. Маршрут прокладено по самих мальовничих місцях, і торкає одразу шість озер. Вам нададуть якісний велосипед, а вже не раз пройдений шлях не змусить сильно напружуватися. Неодмінно беріть з собою фотоапарат, адже саме для цього ви і їхали на відпочинок на озері Світязь! Привезете додому неймовірну кількість дивовижних знімків. На шляху ви зустрінете величні ліси, великі луки, і навіть справжню пустелю, правда невеликих розмірів. Там в оазі можна набрати води, чудової  за своєю якістю! Не вірите? Санепідемстанція видала відповідний сертифікат Шацькому природному парку, і кожен рік повторює дослідження унікально корисної й чистої води.

Вам настільки сподобається велораллі, що на наступний рік ви захочете його повторити. Свіже повітря, природа, від якої завмирає серце, і прекрасний настрій. А, набравшись досвіду, можна взяти з собою друзів і власні велосипеди, щоб провести кілька днів на березі одного з розкішних озер. Не шкодуйте собі задоволення, вирушайте на Світязь, адже кращого способу провести літо просто не існує!