До Відпочинку з дітьми є дещо інші вимоги, аніж коли йдеться про двох дорослих людей. Тут доводиться враховувати масу чинників, наприклад, наявність магазинів, дитячих майданчиків, аптек, медпунктів і т.д. З цієї причини дуже часто люди змушені їхати не зовсім туди, куди хотілося б. Звичайно, багато хто вибирає морські міста через розвинену інфраструктуру. Однак озеро Світязь ні в чому їм не поступається.

Давайте розберемося по порядку, що ж нам може запропонувати Перлина Волині:

  1. По-перше, це велика мілина, яка довжиною перевищує 180 метрів. Її глибина не більша за півтора метри, що дає гарантію безпеки. Ваші чада, навіть якщо залишаться на деякий час без нагляду, не зможуть собі нашкодити. Через мілину тут тепла вода з повною відсутністю хвиль. Скільки зіпсованих штормами днів можна пережити на морі?
  2. По-друге, до вашої уваги є все необхідне. Сімейний відпочинок на озері Світязь пройде ідеально. У безпосередній близькості завжди знайдуться магазини зі свіжими продуктами і адекватними цінами, при готелях і базах відпочинку в обов’язковому порядку чергують медсестри, є аптеки, ну а ціни на все такі ж, як і в містах.

Тільки уявіть, як чудово будуть проводити час діти! Набридли піщані пляжі та ідеально чиста вода? Будь ласка – піша або кінна прогулянка по лісах до ваших послуг. А може ви захочете поплавати з сім’єю на човні й побувати на далеких спокійних пляжах? Ну а ввечері на вас чекають тихі номери з кондиціонерами і пластиковими вікнами, щоб звуки з вулиці не будили малюків.