Коли ви обираєте місцем відпочинку Світязь, ви напевно знаєте, чого очікувати від волинської природи та західноукраїнського клімату загалом. Тут немає екстремальних кліматичних навантажень на організм, характерних для спекотних морських узбереж. Це робить відпочинок на Світязі привабливим для сімейного відпочинку з дітьми. Ви отримаєте помірні дози сонця, переважну відсутність задушливої спеки, часто прохолодні літні вечори.

Тут багаті зелені ліси навкруги, які так позитивно впливають на ваше здоров’я. Відпочивати на Світязі – це дихати на повні легені чистим повітрям, коли ваші очі відпочивають на мальовничих озерних пезажах. А купання у Світязі тільки додають позитивного впливу на ваше здоров’я та настрій. Вони загартовують дітей та забезпечують запас витривалості дітям та дорослим на весь наступний рік.

З меншою певністю можна говорити про те, чи пощастить на відпочинку знайти таке місце для проживання, яке не тільки влаштовувало б сім’ю з дітьми, а й додавало б відпочинку на Світязі ще більше задоволення. Прикрі дрібниці здатні навіть зіпсувати поїздку! Відомо, що відпочинок з дітьми ставить перед умовами проживання серйозніші вимоги, аніж коли б дорослі відпочивали самі. Ми в маєтку Nester-House це добре усвідомлюємо, й приділяємо дуже багато уваги задоволенню всіх побажань сімейних пар із дітьми.

Дітям у маєтку цікаво й безпечно. А коли діти задоволені та в безпеці, батьки теж добре й повноцінно відпочивають!Саме такої думки ми дотримуємось, тому організуємо для дітей багато можливостей для цікавого дозвілля. У нас на території є майданчики для ігр як для старших, так і для молодших дітей. Старші бавитимуться у м’яч та активні ігри, молодші гойдатимуться на гойдалках та ліпитимуть паски в пісочниці. У нас є гірки, драбини та інший міцний та гарний інвентар, на якому діти з задоволенням розвиватимуть свої сили, вправність та координацію. І всі без винятку діти, звісно, з радістю стрибатимуть на батуті. Подивіться будь ласка нашу фотогалерею Відпочинок з дітьми, щоб переконатися у цьому.

Кожен батько зможе долучити сина до такої традиційно чоловічої справи, як риболовля: маєток має власний ставок, де без особливих зусиль навіть дитина може впіймати на вудку свою рибку. З дітьми можна їздити на екскурсії, ходити та їздити на прогулянки, які ми організуємо. А ввечері разом з дітьми в маєтку можна палити багаття!

Ми впевнені – відпочинок на Світязі в маєтку Nester-House обов’язково запам’ятається вам та вашим дітям, і вам захочеться повернутися до нас наступного року. Запрошуємо на сімейний відпочинок до нас!