Якщо з денною програмою на озері Світязь не виникне жодних проблем, то з приводу вечірньої у багатьох виникають запитання. Що робити, адже це не курортне місто? Велика частина пансіонатів розташована далеко від селищ. Не варто переживати! Як показала практика, звідси ніхто не їде незадоволеним!

  1. По-перше, власники житла, яке ви знімаєте, завжди готові запропонувати вам організацію вечірнього дозвілля. Як вам вечеря на свіжому повітрі, в список страв якої входить шалено смачний шашлик і тільки що спійманий короп!?
  2. По-друге, на околицях великих пансіонатів цілодобово працюють кафе і бари. Так що ваш відпочинок на Світязі запам’ятається веселими компаніями і бурхливими пригодами. А чому б і ні, адже всі ми люди! Це повернувшись у місто вам доведеться натягнути маску бухгалтера або менеджера, який найбільше переживає за власну репутацію і реноме організації, на яку доводиться працювати.
  3. І нарешті, молодь може здорово провести час у місцевому клубі з найсучаснішою музикою. Але не будемо забувати і про сімейні пари, які воліють тиші й спокою. У їх розпорядженні будуть затишні альтанки і мансарди. Тут можна вести цікаві бесіди до пізньої ночі, а потім розійтися спати страшенно задоволеними прекрасно проведеним днем​​. А попереду він ще не один! Це чудовий привід для радості, чи не так!?

Так само варто врахувати той факт, що в більшості котеджів і пансіонатів встановлено пластикові вікна та надійні двері, які не дозволять розбудити ваших дітей сусідам, що пізно повертаються з прогулянки.