Що ж брати з собою?

Будь-якому гарному відпочинку передують тривалі збори. Це нормальна практика, адже якщо ви не хочете відчувати незручностей, то варто подбати про себе заздалегідь. Перед поїздкою на Світязь у людей виникає логічне запитання, що ж брати з собою? З одного боку, це ж озеро, а не морський курорт. З іншого – живуть же там люди якось. Через сумніви, доводиться тягнути величезні баули зі скарбом, більша частина якого не згодиться взагалі.

Давайте розберемося, що ж буде актуальним!?

Припустимо, ви вирішили зупинитися в приватному секторі, в пристойному будиночку, де є можливість ще й готувати самостійно. Почнемо з продуктів. Так як відпочинок на Світязі проходить дуже бурхливо, то і сили підкріплювати доведеться активно, особливо вечорами. Однак дуже старатися, забиваючи наданий холодильник, теж не варто, адже тут є маса барів, кафетеріїв та інших закладів громадського харчування. Вирішувати вам самостійно.

Засоби гігієни

Досить захопити з собою щось легке для сніданків, на кшталт яєць і сосисок. Наступний момент – засоби гігієни. Природньо, що в селищі ви навряд чи знайдете мило або зубну пасту улюбленої марки, так що їх брати обов’язково. Так само було б непогано прихопити засоби від комарів, здатних пробратися в будь-який номер або ж зіпсувати гарний вечір на свіжому повітрі. А ось відпочиваючим з дітьми бажано везти все, що потрібно для дитини. На місці є аптеки, присутні кафе з дитячим меню, але краще перестрахуватися, бо це питання вкрай важливе. А ось вудки, купальники та інші туристичні приналежності завжди можна придбати в численних магазинах.