Відпочинок для кожної людини відіграє дуже важливу роль, а саме: відновлює сили й підвищує можливості. Відпочинок на Світязі – це чудовий спосіб відволіктися від міської метушні та осягнути природну красу кришталево чистої води.

Озеро Світязь розташоване в Україні, в екологічно чистих районах Волинської області. Всім бажаючим відкриваються незабутні та чудові лісові краєвиди, наповнені чистим повітрям. Навіть розвинена відпочинкова інфраструктура озера не надто контрастує із  первісною красою та чистотою Світязя.

Відпочинок на Світязі – це різні бази відпочинку, пансіонати, нічні клуби, бари й ресторани. Місцеві жителі пропонують безліч послуг, від тимчасового житла до незабутнього полювання або риболовлі. Розваги та відпочинок можна поєднувати з легкістю всім бажаючим.

Унікальність озера Світязь полягає в тому, що воно вважається найглибшим озером України. Разом з тим Світязь має мілку берегову смугу. Поступове поглиблення берега дає можливості для безпечних розваг на воді як дорослим, так і дітям.

Велика кількість атракціонів і послуг збільшує насолоду від відпочинку. Сьогодні відпочивати на Світязі доступно всім бажаючим. Оптимальні ціни на житло і розваги доступні всім без винятку. Дуже популярна риболовля: риби в озері величезна кількість.

Карстове Озеро входить у Шацький заповідник і захищене законом. Незважаючи на великий потік туристів і відпочиваючих, озеро завжди чисте і прозоре. Місцева влада бореться за чистоту та штрафує порушників. Озеро Світязь – це візитна картка Волині, тому всі люди дбають про чистоту та порядку на території заповідника.