Відкрийте для себе дивовижний світ первозданої природи, забийте фотоапарат чудовими знімками і отримайте масу позитивних емоцій від пішої прогулянки по Шацькому природному парку. Такий відпочинок на озері Світязь вам неодмінно запам’ятається на довгі роки, і ви неодмінно повернетеся ще.

Чому саме піша прогулянка прикрасить ваш відпочинок на Світязі?

  1. По-перше, це можливість ознайомитися з околицями – не тільки з багатим озерами Шацьким заповідником, а й давніми незайманими лісами, розкішними лугами і масою пам’яток. Проводячи весь час на пляжі, ви позбавляєте себе маси цікавого!
  2. По-друге, вам не доведеться вчитися для отримання задоволення від екскурсії. Далеко не всі вміють їздити верхи, плавати на байдарках і навіть керувати велосипедом. Ну а закинути за спину легкий рюкзак з харчами для того, щоб потім їх посмажити на вогні багаття, і відправитися в дорогу – це можуть і представниці прекрасної статі.
  3. По-третє, на третій або четвертий день будь-який відпочинок починає набридати. Всі, хто щорічно відвідує море або озеро можуть це підтвердити. Тому необхідно вносити якусь різноманітність, шукати нові враження та емоції. Якщо ви вирушили на Світязь, то ніяких проблем з цим у вас не виникне. До послуг відпочиваючих велотури, сплави на байдарках або човнах, кінні й піші прогулянки. Не варто сумніватися, потрібно просто дзвонити і замовляти номери, щоб влаштувати собі кращу відпустку в житті.