вода Озера Світязь

До відпочинку на озері багато ставляться з деяким упередженням, вважаючи його слабкою альтернативою морю. На жаль, в більшості випадків саме так і є, але існують і винятки з загальних правил, зокрема – Світязь. Якщо йдеться про цю перлину Волині, то все з точністю навпаки. Для відпочинку озеро краще за море! Для того, щоб переконатися в цьому самостійно, достатньо лише одного разу ризикнути.

Ваші сумніви будуть розвіяні з найперших днів! Ще б, адже пляж, на який ви вийдете, здивує своєю чистотою, а вода буде ідеально прозорою й без будь-яких запахів. Наступний момент, яким неодмінно потішить вас відпочинок на Світязі,  – це рівень сервісу, до якого багатьом вітчизняним морським курортам тягнутися ще дуже довго.

В силу цілком зрозумілих причин місцевим підприємцям доводиться звертати увагу на таке питання, як якість, інакше до них просто перестануть їздити гості. Точно той самий фактор впливає і на низький рівень цін, що дуже актуально для багатьох жителів України сьогодні. І нарешті, ніякий морський курорт нашої країни не може запропонувати вам таку велику кількість розваг. Крім стандартного комплекту “пляж-купання-кафе-бар” до ваших послуг:

  • десятки екскурсій на різних видах транспорту,
  • величезна кількість визначних пам’яток, гідних уваги,
  • близька доступність міста Луцьк, де так само можна дуже здорово і цікаво провести час.

Більшість людей, що одного разу побували на озері Світязь, повертаються сюди й на наступний рік. Причини ми описали досить докладно для того, щоб ви самі могли зробити свій вибір.