Відпочинок на Світязі подарує вам приголомшливу кількість приємних моментів. Проте, людині, яка звикла до активного способу життя, може здатися недостатнім купання в ідеально чистій воді, валяння на пісочних пляжах, піші прогулянки,  відвідування барів, дискотек і кафе. Вона захоче чогось більшого.

Хотілося б розповісти вам про екскурсію човном “Озерний лабіринт”, замовити яку можна без проблем, прямо в своєму готелі або котеджі. Такий відпочинок на Світязі принесе чимало нових вражень, й істотно урізноманітнить ледачий спосіб життя під час відпустки. Екскурсія починається на озері Світязь, де інструктори проведуть коротку лекцію з техніки безпеки й видадуть екіпіровку. Далі під їх досвідченим командуванням ви відходите від пірсу, куди повернетеся не раніше як за 3-4 години. Вам належить відвідати дивовижні місця, перетнути сушу і потрапити на озеро Чорне Велике, а звідти на озеро Люцимер. Дивовижна природа, з якою ви досягнете небувалої гармонії, сприятливо вплине на нервову систему, і ви повернетеся мирним, спокійним, і готовим до подальшої діяльності. Чи варто говорити про сотні чудових фотографій, які будуть підставою для захоплюючих історій для друзів? Якщо ви рибак, то неодмінно візьміть з собою спінінг або вудочки, адже завжди можна знайти пару хвилинок, щоб закинути снасті в воду й витягти звідти чудову рибу.

Обов’язково відвідайте  екскурсію човном “Озерний лабіринт”, адже вона урізноманітнить вашу відпустку свіжими враженнями й чудовими фотознімками. До того ж  вона займає всього кілька годин, і коштує дуже недорого!