Посеред найбільшого озера, на берегах якого розташовані бази відпочинку і селища, знаходиться мальовничий острів, відвідати який просто необхідно тим, хто вибрав перлину Волині своїм пристановищем на час відпустки. Дістатися сюди можна на човнах і катерах, і ви ні на мить не пошкодуєте про таку подорож.

Так, відпочинок на озері Світязь дуже різноманітний і цікавий. Хтось віддає перевагу цілими днями валятися на найчистіших пляжах і купатися в прозорій воді. Інші знайомляться з величною природою місцевих лісів, катаються на конях або збирають ягоди. Але якщо ви підете на мальовничий острів, то зможете поєднати приємне з корисним. Саме в західній його частині знаходиться затока, глибина якої сягає 50-ти метрів!

Неймовірні відчуття, які дасть таке купання, можна буде розгладити лише враженнями від незайманої природи острова. Величезні за своїми розмірами дерева, зарості чагарнику й велика кількість ягід – все це зачіпає в душі кожної людини дивні нотки. Ви могли навіть і не здогадуватися, що всередині у вас знаходиться справжній романтик. Він сидить мовчки, наляканий побутовими проблемами і вибухами негативних емоцій, які проявляються кожен день. Але тут, на озері Світязь він відчуває себе як вдома, даючи про себе знати. Дайте собі волю, відчуйте єднання з природою, на яку людина ще не встигла накласти негативного відбитку.

З такого відпочинку ви привезете сотні фотографій і довгі години розповідей про свої враження.