У Волинській області є свій «озерний край» – Шацькі озера. І серед них розташована справжня перлина, озеро Світязь, найглибше і найбільше з усіх.

Шацькі озера – це прекрасне місце, улюблене туристами і відпочиваючими, але саме на озері Світязь ви знайдете не тільки цілющу воду і хвойні ліси на його берегах, але і добре розвинену інфраструктуру, яка допоможе вам прекрасно провести тут час.

У нашому готелі є все необхідне для приємного і активного відпочинку на Світязі, розваги на будь-який смак і цікаві, пізнавальні екскурсії.

Які передбачені розваги?

Головна розвага на Шацьких озерах – це прогулянки на природі, купання в озері, заняття тенісом і, звичайно ж, рибалка.

Потрібно тільки пам’ятати, що озеро Світязь є частиною національного парку і тут діють спеціальні правила для риболовлі. Наприклад, треба отримувати квитки для лову риби з човна.

Якщо вам потрібен повноцінний відпочинок для сім’ї, вибирайте готелі озера Світязь. Ви завжди можете піти з дітьми на пляж або вибрати дитячий басейн на території готелю, для малюків є облаштовані ігрові кімнати.

Готель на Світязі з власним пляжем пропонує прекрасну можливість викупатися в кристально чистій воді озера і позасмагати на піску. На території пляжу є багато атракціонів, де можуть веселитися не тільки діти, а й дорослі. Можна орендувати човен або катамаран і поплавати по озеру.

Послуги для відпочиваючих

У готелі багато затишних номерів з усіма зручностями, розраховані на будь-який рівень доходу. Ви можете заздалегідь подивитися ціни на 2021 на озері Світязь і забронювати вподобаний номер.

  • Для відпочиваючих в готелі передбачена зручна парковка.
  • Є прокат велосипедів на для любителів активного відпочинку на свіжому повітрі.
  • Є ресторан з кращою кухнею.
  • До переліку послуг входять оздоровчі водні і грязьові процедури і масаж.

Якщо ви приїдете відпочити на дивовижне озеро Світязь, ви ніколи не пошкодуєте про це і з користю проведете час.