Озеро Світязь – унікальне природне утворення. Його розташування, особливий склад світязької води сприятливим чином впливають на здоров’я людини. Чисте й свіже повітря навколишніх лісів зміцнює серцево-судинну та дихальну системи, їх первісний спокій та зелень сприяють відновленню нашої нервової системи, а вода, насичена сріблом, йодом та гліцерином, успішно лікує шкірні захворювання.

Лікування на Світязі має довгі традиції. Після ІІ Світової війни тут функціонували численні санаторії, де лікували поранених та обпечених солдатів. І зараз по берегах Світязя розташовані оздоровчі заклади, з яких найвідомішим є санаторій-пансіонат “Лісова Пісня”. Такі заклади поєднують сприятливу дію природніх умов із професійною лікарською допомогою пацієнтам, що страждають на захворювання хребта й опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи. Комбінований вплив цілющої світязької природи й лікарської допомоги іноді творять справжні дива!

Маєток Nester-House не вважається спеціалізованим оздоровчим закладом. Але ми намагаємося запропонувати нашим гостям максимум можливостей для оздоровлення, які надає природа озера Світязь. Ми створюємо умови для того, щоб кожен із наших гостей зміг використати всі засоби для того, щоб зміцнити свій організм.

Спробуйте наші оздоровчі чани із світязькою водою. Гаряча цілюща вода рівномірно прогріє м’язи та кістки. Тепло саме по собі лікує, корегує стан організму. Багато хто вважає чани незамінним засібом для відновлення після травм! До того ж, це непоганий спосіб сімейного відпочинку: чан вільно вміщає кілька осіб. Спокійне та розслаблююче оздоровлення у близькій компанії – от що таке наші оздоровчі чани!

Грязьові чани – наша ексклюзивна пропозиція. Сапропелеві грязі з дна озера Світязь, насичені корисними органічними й мінеральними сполуками, у підігрітому вигляді наносяться на тіло, а теплий чавунний чан не дає їм завчасно вистигнути. Шкіра всотує корисні речовини, омолоджується й лікується. Грязелікування – теж компанійське заняття: чан може вмістити цілу сім’ю. Надзвичайно корисна, та ще й весела процедура: тільки уявіть, які кумедні фото на пам’ять можна зробити при бажанні.

Можна доповнити оздоровлюючий вплив наших чанів, замовивши процедури в нашого штатного масажиста. Для кожного в нього знайдеться свій вид масажу, який буде найкориснішим. Серед його умінь – класичний, оздоровчо-лікувальний, антицелюлітний, дитячий, інші види масажу за побажаннями та показами наших гостей.

Щиро радимо не тільки насолоджуватися відпочинком на Світязі у маєтку Nester-House, а й використовувати всі можливості для оздоровлення організму, які ми вам із готовністю та радістю надамо.