Куди поїхати відпочивати в липні?

Попереду сезон відпусток, і багато людей заздалегідь замислюються над тим, куди ж їм відправитися на відпочинок. Так вже вийшло, що улюблена здравниця Крим переживає не кращі часи, а Туреччина з Єгиптом не такі вже й доступні, як хотілося б. Тим, хто все ж таки віддає перевагу морю – залишається Болгарія, нехай і доведеться серйозно економити. Ну а ті люди, які потребують відпочинку лише при чистій воді, прекрасній погоді і піщаних пляжах, можуть недорого і якісно відпочити на Світязі!

Чому саме сюди, адже це Волинська область? По-перше, це одне з найбільших озер України. Вода має цілющі властивості, сприятливо впливає на шкіру і загальний тонус організму. По-друге, тут безліч розваг! Туристичні походи в ліси, знайомство з місцевими пам’ятками, запливи на байдарках, кінні та велосипедні прогулянки, та й взагалі все, що тільки душа забажає.

Інфраструктура теж дуже розвинена. Тут ви знайдете десятки кафе, масу барів, ресторани і нічні клуби. Ваш відпочинок на Світязі буде нічим не гіршим, а то і набагато кращим, ніж на морському узбережжі! До того ж, замість суміші сигаретних недопалків з черепашками, вас на пляжах чекає чистий пісочок, а досить зробити пару кроків у ліс, як ви опинитеся один на один з незайманою природою Шацького заповідника. Сюди можна сміливо їхати як самому, так і з сім’єю, з дітьми. Всім знайдеться чим зайнятися і буде що згадувати по поверненню. Ну а рівень цін набагато нижчий, ніж у звичному Криму. Ви будете приємно здивовані можливістю так дешево і чудово провести час!