Жаркими літніми днями можуть набридати навіть піщані пляжі і прекрасна вода озера Світязь. Та й чоловіки в більшості своїй не розуміють, як можна просто лежати і засмагати, нічого не роблячи. Така вже їх дієва натура. І ось увагу нудьгуючого привертає реклама екскурсій на байдарках. Чи варто їхати? Однозначно так!

Пасивний відпочинок на Світязі – це дуже добре. Він розслабляє м’язи, дозволяє організму виспатися і набратися сил. Але всього хорошого повинно бути в міру, тому, коли ви втомитеся валятись у шезлонгу, сміливо вирушайте в невелику подорож по місцевих визначних пам’ятках на такому транспорті, як байдарки.

Недалеко від туристичної зони розташувалася спортивна база, що пропонує дану послугу всім бажаючим. Все, що від вас потрібно – бути тверезим, виспаним і готовим присвятити кілька годин свого життя цікавим пригодам. Адже чудове озеро Світязь ховає у собі величезну кількість таємниць.

Хтось досі вважає, що воно має максимальну глибину півтора метри, лише тому, що ніколи не йшов з пляжу. Адже тут є і прекрасні бухти, і лагуни, і навіть точка, де під вами буде пласт землі завтовшки в 50 метрів! Коли ви там опинитеся, то напевно відчуєте себе не в своїй тарілці, але такий адреналін коштує тимчасових витрат.

Урізноманітнивши таким чином відпочинок, ви отримаєте величезний заряд позитиву. Єдиний момент, на який варто звернути увагу – захистіть шкіру кремом від засмаги, бо якщо день видасться сонячним, то ви можете дуже швидко обгоріти .