Риболовля на Світязі в маєтку Nester-House

Риболовля на Світязі в маєтку Nester-House

Риболовля на Світязі в маєтку Nester-House

Риболовля — ще одне чудове заняття, яке обов’язково треба спробувати, щоби враження від відпочинку на Світязі були досконалими! Ми переконані: ловити рибу на Світязі сподобається всім, і «профі», й «чайникам». Для кожного риболова у маєтку Nester-House знайдеться немало корисного — від цінних порад до готових дров, щоби підсмажити на відкритому вогні виловлену здобич.

Якщо Ви — досвідчений рибалка, то Ваші снасті, напевно, маєте з собою. Готуйте їх до приємних навантажень: навіть з берега Світязя можна при удачі впіймати кілограмового коропа. Крім коропів, в очеретах і на середині озерного плеса цілком реально ловити щуку, амура, карася, краснопірку. Якщо ж Ви нечасто ловите рибу й не бажаєте розбиратися у всіх тонкощах цього заняття, то для Вас ми завжди знайдемо прості й надійні вудки, а також наживку: ми з радістю розповімо, де їх можна близько купити.

У нас можна взяти напрокат човна, щоб дістатися до всіх куточків озера, де ловиться здобич. Наші працівники підкажуть, де саме зручніше рибалити, де на озері самі «рибні» місця. Якщо ж Ви не налаштовані на рекордний вилов і бажаєте просто половити з берега дрібну рибку, то знайте: кльов на Світязі є завжди. Коло берега позитивні емоції та здобич Вам гарантовано!

В маєтку Nester-House є й власний ставок, де успішно рибалять навіть діти. Без зусиль витягнути з води доволі велику рибину — це однозначно позитив. А ще — неймовірна смакота: підсмажте рибку на вогнищі просто в маєтку, здивуйте своїх друзів чи рідних!

У Світязі водиться унікальна для озерних країв риба — вугор. Багато рибалок їдуть сюди, щоб не тільки розвідати нові місця,а й отримати новий досвід — впіймати вугра. Це мрія багатьох, як професіоналів-рибалок, так і аматорів. Долучайтеся! Навіть якщо мрія не дасться до рук, Ви отримаєте море задоволення від риболовлі на Світязі!

Коментарі поки що відсутні

Ніхто ще не коментував цей запис!

Залишити коментар