Мотузковий парк у Гушово

Мотузковий парк у Гушово

Любителям активного відпочинку є де розвернутися на озері Світязь. До їх послуг човни, катери і байдарки, парашути, кінні та велосипедні прогулянки, і навіть скелелазіння. Не так давно при в’їзді в урочище Гушово з’явилася нова розвага, з якою варто ознайомитись — канатний (мотузковий) парк.

Що ж це таке? Чудовий сосновий бір став майданчиком для любителів гострих відчуттів, які приїжджають на відпочинок на Світязі. Група ентузіастів побудувала мотузковий парк, за аналогом з найбільшим європейським, і їм це вдалося повною мірою! Тепер ви можете кинути виклик своєму тілу і рефлексам, спробувавши пройти смугу перешкод,  рівень над землею якої коливається від 3 до 15 метрів. Звісно, що безпеці також було приділено чимало уваги, і навіть новачки в спорті цілком в змозі отримати заряд незабутніх відчуттів без ризику дл здоров’я. Природно, що таке шикарне озеро, як Світязь, надає чимало розваг, але в Україні не так вже й багато мотузкових парків, щоб ігнорувати цю унікальну можливість.

Дуже може бути, що приїхавши додому, ви забажаєте побудувати у себе щось подібне. Чому б і ні, якщо з витрат — тільки міцні канати та страхувальні троси? Активний відпочинок може набути величезної популярності у вашому регіоні, з легкої подачі озера Світязь. Ну а під час літньої відпустки, отримавши вдосталь адреналіну в урочищі Гушово, ви можете відправитися на пляж, щоб поринути в прозорі води озера, які моментально відновлять витрачені сили. Що може бути кращим за такий чудовий відпочинок?

Коментарі поки що відсутні

Ніхто ще не коментував цей запис!

Залишити коментар