Риболовля на ставку маєтку

Риболовля на ставку маєтку

Ставши гостем маєтку  Nester-House, ви маєте нагоду не лише відпочити, а й переконатися, що риболовний рай існує, і це — озеро Світязь.

Ви можите рибалити прямо на території маєтку, де є ставок з рибою, або порибалити в мальовничих краях Шацьких озер, де риби не менше.

 Персонал нашого готелю готовий докласти максимум зусиль, щоб ця мрія здійснилася. Гостям нашого маєтку ми надаємо у користування якісні риболовні снасті і можемо доставити вас у комфортабельному Mercedes Vito до найбільш вдалих  риболовних місць, а їх тут близько 20-и

 Щука, судак, короп, сом, карась і ще 25 видів риб живе у водах Світязя і може стати частиною вашого улову. Розміри жителів глибин Світязя вражають навіть бувалих риболовів. На ваш гачок може потрапити кілограмовий карась, трьохкілограмовий короп чи величезний сом.

Серед вашого улову може опинитися і місцева легенда — світязький вугор. Це найекзотичніша прісноводна риба України, голова якої має приплющену форму з маленькими очима над кутиками рота, а тіло має змієподібний вигляд  і прикрашене великим спинним плавцем. Він досягає ваги 3-4 кілограмів і може мати довжину до 1 метра. Заповітною мрією кожного риболова, що потрапляє на Світязь, є спіймати цього красеня.

Ціни на риболовлю на ставку, грн.

1 година 20 гривень
1 день 100 гривень
Галерея