Прокат квадроциклів на Світязі

Прокат квадроциклів на Світязі

Активний відпочинок на Світязі - це найкраще проведення часу як для дружної та енергійної компанії, так і для всієї родини. Nester-House запрошує всіх бажаючих насолодитися неймовірною красою Шацького заповідника, прокатавшись на квадроциклах. Ми запрошуємо Вас прекрасно провести час на свіжому повітрі, а також отримати колосальні навички та досвід водіння по бездоріжжю.

Квадроцикли на Світязі сьогодні не просто розвага, а й справжній спорт. Завдяки їх абсолютній прохідності в будь-яких умовах перед вами відкриється незабутня можливість взяти участь в екстремальній подорожі. У маєтку Nester-House ви не тільки зможете замовити прокат квадроциклів, але й самостійно визначитися з маршрутом, залежно від вашого досвіду. Незаймана природа Світязя та Шацьких озер настільки різноманітна, що насолодитися нею в повній мірі можливо лише катаючись по бездоріжжю. Прогулянкою на квадрациклах по незайманих заповідних місцях Світязя Вам не доведеться нудьгувати, і ви зможете сповна відчути захват і адреналін від проходження лісів, болот і крутих схилів.

Катання на квадроциклах подарує вам і вашій дружній компанії море емоцій і невимовний заряд енергії, без якого дуже важко обходитися в повсякденних буднях. Така подія й ці відчуття запам’ятаються назавжди, ви обов’язково повернетеся до нас знову.

Крім того, що ми пропонуємо вам прокат квадроциклів на Світязі, маєток Nester-House також дбає і про вашу безпеку. Для цього кожен член екіпажу забезпечується повною екіпіровкою, а сам екіпаж буде супроводжувати наш досвідчений інструктор.

Після проходження маршруту ви зможете розміститися і пообідати в нашому затишному кафе або відпаритися в оздоровчих чанах.

Ціни на прокат квадроциклів

Час прокату (хв.) Одномісний (грн.) Двомісний (грн.)
60 550* 750*

* — вартість прокату двомісного квадроцикла з однієї людини. З пасажиром + 50 грн

Галерея