Оздоровчі чани

Оздоровчі чани

Оздоровчий туризм успішно розвивається, люди усвідомлюють  користь від різноманітних рекреаційних процедур. Лікувальні курорти України пропонують безліч послуг з покращення роботи організму, варто лише обрати ті процедури, що підходять саме Вам та Вашим близьким.

Nester-House є одним з небагатьох місць в Україні де варять Чани. Вигідне місце розташування на озері Світязь дає можливість використовувати лікувальні світязькі грязі. Сам чан – це котел розміром 1х1,5м, що вміщує 2 тонни води. Розміри чана  дозволяють паритися декільком людям одночасно, тому цей відпочинок сміливо можна назвати сімейним. Ця процедура є оздоровчо-лікувальною, так як в чан додають світязькі грязі,  спеціальні трави і солі —  і це все під відкритим небом.Температура в такій лікувальній ванні коливається в межах 36-40°. Людина добре прогрівається, посидівши 15 хвилин в чані, далі йде процедура охолодження.  Після декількох заходів (прогрітись у чані – потім охолодитись в озері чи річці) – з’явиться відчуття, ніби Ваші м’язи і кості замінили на нові, молодші. Тіло починає дихати здоров’ям, а нервова система заспокоюється. Гаряча  вода з травами та мінералами лікує проблеми опорно-рухового апарату, а контрастна холодна вода запускає приховані механізми омолоджування.

Nester — House пропонує вам:

Також вода в чані може підігріватися за Вашим бажанням — теплі ванни (37-38 °С) потрібні для реабілітації після хвороб і травм, вони допоможуть нормалізувати сон, зняти тривогу і мимовільні спазми, викликані перевтомою, очистять організм від шкідливих речовин і зміцнять імунітет. Гарячі ванни (40-42 °С) допоможуть поліпшити обмін речовин, нормалізувати роботу нервової і серцево-судинної систем. Така процедура надовго запам’ятається, адже Ви відновите не тільки своє тіло, а й покращите емоційний стан на довгий час.

Ціни на оздоровчі чани:
350грн./год.
 

Замовити  +38 (099) 434 40 34  або  +38 (097) 907 56 84

Галерея